poznaj nasz
dworek

O dworku

Dworek świdnik położony jest w miejscowości świdnik, w województwie małopolskim.

Znajduje się na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, który tworzą 254 najciekawsze i najcenniejsze zabytki prezentujące dawną kulturę materialną. W 1946 r. został wpisany w rejestr zabytków.

Dworek i jego otoczenie było inspiracją dla wielu artystów – stanowiło m. in. tło dla kilku teledysków muzycznych. Dworek został również opisany w blogu gdziewyjechac.pl jako miejsce interesujące i warte odwiedzenia.


W ciągu ostatnich kilkunastu lat Dworek przeszedł gruntowny remont. Wymieniono dach, odnowiono elewację oraz wykonano drenaże ziemne. Zagospodarowana została także przestrzeń wokół budynku. Dzięki tym zabiegom, Dworek wrócił do swojej dawnej świetności.


Co możemy dla ciebie zrobić

Oprócz organizacji różnego rodzaju imprez i eventów istnieje także możliwość przygotowania sali kinowej, koncertowej lub konferencyjnej – w zależności od potrzeb naszych Gości. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wyposażeniem, dlatego dostosowanie sali do okoliczności nie jest żadnym problemem.

Ponadto, wypożyczamy obrusy i pokrowce na krzesła. Pomagamy w zakwaterowaniu. Oferujemy profesjonalne usługi barmańskie i dekoratorskie. Pomagamy również w logistyce – wypożyczamy busy.

zobacz naszą ofertę